Daldan dala atlıyor, sınır tanımıyorlar. Aklına estiği gibi konuşan, kafalarına göre takılan bu iki adamı izleyin. Az konuşan, çok konuşulan “Düş Bakışı” sade görünümlü, zihin karıştırıcı yapısıyla her yerde…

Kimi zaman zayıflama yöntemlerine değiniyoruz, kimi zaman Dünya’nın en gizemli olaylarına yer veriyoruz. Bazen çok ciddi konular seçiyoruz üzerine konuşmak için, bazende sadece gülmek ve güldürmek için konuşuyoruz dakikalarca. Ne yapıyor ve ne konuşuyorsak kendimiz gibi yapıyor ve konuşuyoruz, biz programlarda çok eğleniyoruz… Umarız sizlerde bizim gibi eğleniyorsunuz,sıkıntılarınızı ve dertlerinizi 15 dakika da olsa kenara bırakabiliyorsunuzdur.

logo

Orkun KARABURUN

Düş Bakışı‘nın teknik uzmanı… Kamera, ışık, kurgu, montaj, animasyon gibi birçok teknik mevzuya olan hakimiyeti sayesinde her bölümün mutfağında yer almaktadır. Tahmin edeceğiniz gibi aslında tam olarak bir kamera arkası adamı olmasına rağmen ekip arkadaşının sonsuz destekleri ile kamera önüne de adımını Düş Bakışı ile atmış oldu. Halen daha programlara çıkarken bir miktar tedirginlik yaşadığı rivayet edilmektedir.

Erkan KEÇELİOĞLU

Şimdiye kadar 10 bine yakın reklam yazmış olmasına rağmen konu kendisine gelince tanıtım yazısı işini editörlere bırakan Erkan Zey’in çeşitli dizilerde oynadığı, stand up komedi oyunu yazıp sergilediği, belgesellere seslendirme yaptığı, bir çok kanal’da radyo ve televizyon programlarına imza attığı, hazırlayıp sunduğu doğrudur. Düş Bakışı‘nın sunucusu olmakla beraber başkaca henüz neyi olduğuna karar veremeyen Erkan Zey bu programa bebeği gibi bakmakta ve duygusal dozu çoğu zaman kaçırarak yayın esnasında dramatizasyonla agresyon arasında gidip gelmektedir.